IP CAMP Fikri Mülkiyet – Lisanslama Eğitim Kampı 13-15 Eylül Tarihlerinde Çeşme’de Gerçekleştirilecek – IPR Gezgini de Kampta Olacak

 

 

 

 

Sabancı Üniversitesi Sanayi İşbirlikleri ve Teknoloji Lisanslama Ofisi (ILO) ve LES TURKEY tarafından organize edilen Türkiye’nin ilk ve tek Fikri Mülkiyet-Lisanslama odaklı eğitim kampı IP CAMP bu yıl 5. kez 13-15 Eylül 2018 tarihleri arasında İzmir-Çeşme’de Boyalık Beach Otel’de gerçekleştirilecek.

IP CAMP programı hakkında detaylı bilginin www.ipcamp.org adresinden görülmesi mümkün.

IP CAMP’in bu yılki davetlileri arasında IPR Gezgini de yer alıyor. Etkinliğin son gününde, IPR Gezgini yazarları Önder E. ÜNSAL, Özlem FÜTMAN ve Gonca ILICALI dünyada fikri mülkiyet hakları konusunda bilgilendirmenin en tercih edilen yolu haline gelen fikri mülkiyet blogları hakkında bilgi verecek. IPR Gezgini sunumunda, fikri mülkiyet bloglarının iş dünyası için faydalı bilgiyi nasıl sağladığı konusuna yoğunlaşılacak.

IP CAMP buluşmasının programı oldukça yoğun ve tatmin edici, katılımcı kontenjanı ise 40 kişiyle sınırlı. Katılmak isteyen okuyucularımızın ellerini çabuk tutmalarını öneriyoruz.

Davet için Sabancı Üniversitesi Sanayi İşbirlikleri ve Teknoloji Lisanslama Ofisi (ILO) ve LES TURKEY’e buradan da teşekkür ediyoruz ve katılacak okuyucularımızla buluşmak için sabırsızlanıyoruz.IPR Gezgini

Ağustos 2018

iprgezgini@gmail.com 

Bir Cevap Yazın